Poszukuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Tu dyskutujemy o wszystkim.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Poszukuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: tomaszkowal » 31 maja 2016, 9:58

Dzień dobry, szukam autoryzowanego serwisu AGD w okolicach Gdyni. Mam problem z trzy letnią pralką, która od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje. Ustawiam program, który ma trwać około 60 minut. Pralka zaczyna prać a po niedługim czasie pojawiają się rozmaite komunikaty na wyświetlaczu. Mam przeczucie, że mógł popsuć się programator w pralce. Dlatego moja prośba o uczciwych fachowców z mego miasta.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Potrzebuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Postautor: mariuszbyk » 31 maja 2016, 10:04

Dzień dobry, czy przeglądałeś firmy z tej strony: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Reklamuje się tam bardzo wiele osób, które oferują naprawę sprzętu AGD. Ciężko jest wskazać konkretne namiary na fachowca. Każdy z nich specjalizuje się w urządzeniach konkretnych producentów. Ten, który dobrze serwisuje pralki LG, może już gorzej wypaść przy urządzeniach Samsunga. Dlatego pozostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Dowiedzieć się, która posiada certyfikaty dla sprzętu Twojej firmy i oddać do nich urządzenie.

podobne tematy:
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Szukam dobrego serwisu AGD w mieście

Postautor: marekwirazka » 31 maja 2016, 10:09

Cześć, jak widziałeś program Usterkę to będziesz wiedział o czym mówię. Porządny serwis to nie koniecznie ten , który się ceni. Jest sporo serwisantów, którzy robią dobrze za niewielkie pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w Internecie na temat serwisów z twojego miasta.

podobne tematy:

Wróć do „Relax”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość