Czy mogę samodzielnie wypromować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Tu dyskutujemy o wszystkim.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy mogę samodzielnie wypromować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 11:42

Witam, rozmyślam nad promocją swojej strony w wyszukiwarce internetowej. Prowadzę nieduży sklep z meblami i myślałem o sprzedaży mebli w Internecie. Na początek chciałbym być wysoko na słowo kluczowe meble pracownicze , które obecnie najlepiej mi schodzą w sklepie. Poczytałem o pozycjonowaniu strony i nie wydaje się to trudnym zajęciem. Wystarczy tworzyć linki do strony i czekać na wyniki. Natomiast intryguje mnie jedna rzec, jak to jest że moja strona będzie wysoko a inni nie. Przecież wg tego to każdy powinien znaleźć się na pierwszej stronie. I najistotniejsze czy będę w stanie samodzielnie taką frazę wypozycjonować?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy będę w stanie samemu wypromować stronę na hasło meble pracownicze?

Postautor: mariuszbyk » 08 lip 2016, 11:51

Dzień dobry. Posiadasz nierealnie, optymistyczne podejście do kwestii związanej z promowaniem strony WWW. Aby było to takie proste: budujemy linki i pozycjonowana strona jest na szczycie wyników na hasło meble pracownicze. Faktem jest, że masz należycie wykonaną stronę WWW. Też twoje meble pracownicze są wysokiej jakości: Obrazek . Ale to nie wystarczy żeby wypozycjonować stronę w wyszukiwarce. Wyłącznie linkowania strony to nie wszystko. Trzeba mieć wiedzę jakiego rodzaju odnośniki pozyskać do promowanej domeny oraz w jakich proporcjach. Również ważne jest nasycenie odnośników pozycjonowaną frazą. Dasz ich za dużo, domena otrzyma filtra. Zbudujesz ich za mało - pozycje będą nie zadowalające. Też powinieneś pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo dodanie odnośnika to początek. Ważne jest to aby odnalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:

Wróć do „Relax”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 22 gości