Czy tego rodzaju biznes może się powieść?

Tu dyskutujemy o wszystkim.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy tego rodzaju biznes może się powieść?

Postautor: tomaszkowal » 16 wrz 2016, 11:34

Cześć. Zastanawiam się nad stworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem platform towarowych. Mam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie. Kiedyś nawet miałem okazję pracować w firmach o podobnym profilu działalności: https://e-position.pl/2022/06/27/sala-konferencyjna-radom-czy-mozna-w-niej-zrealizowac-przyjecie-oraz-czy-jak-prezentuja-sie-sumy-za-takie-uslugi , które z powodzeniem realizowały wdrożenia wind towarowych na polskim rynku. Natomiast od tamtego czasu upłynęło już dużo lat i nie mam pojęcia jakie jest zapotrzebowanie na tego rodzaju windy w naszym kraju. Czy ktoś z kolegów lub koleżanek ma może doświadczenie w tej branży i miałby chęć podzielić się wiedzą na ten temat. Będę zobowiązany za wszelkie informacje.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy tego typu biznes może się powieść?

Postautor: mariuszbyk » 16 wrz 2016, 11:58

Witaj kolego. Wg mnie zabierasz się niewłaściwie do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która oferuje platformy towarowe to nieco za mało aby na tej podstawie otwierać własną firmę związaną z montażem wind towarowych. Trzeba na początku sporządzić dobry biznes plan, który będzie opierał się na rzeczywistych założeniach. Musisz ustalić popyt na widny towarowe oraz czym twoja firma jest w stanie przyciągnąć klientów do swojej oferty. Pamiętaj, że większość firm w tej branży ma stałych klientów, którzy zamawiają konserwację wcześniej zakupionych wind towarowych. Kolejna sprawa to forma promocji swoich produktów i sposób na pozyskanie klientów. Platformy towarowe nie należą do tanich i będzie niełatwo przekonać klientów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:

Wróć do „Relax”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości