Które z rozwiązań będzie korzystniejsze?

Tu dyskutujemy o wszystkim.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Które z rozwiązań będzie korzystniejsze?

Postautor: tomaszkowal » 19 wrz 2016, 13:22

Cześć. Zamierzam uruchomić mały interes. Myślę o otworzeniu sklepu w galerii handlowej. Mam do wyboru dwa rozwiązania. Mogę wydzierżawić lokal albo postawić wyspę handlową tego typu: modele anatomiczne pośrodku pasażu handlowego. Dla pełnego zobrazowania meritum sprawy dołączam zdjęcie, które prezentuje wybrany przez mnie produkt:. Czynsz za wynajęcie powierzchni pod taką wyspę jest znacznie niższy niż dzierżawa lokalu użytkowego. Dlatego wyspa handlowa jest mi bliższa. Natomiast mam wątpliwość czy nie zostanie to odebrane jako nie atrakcyjne dla potencjalnego klienta. Co wy o tym sądzicie jako klienci.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 13 maja 2022, 8:06 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 2 razy.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Które rozwiązanie będzie lepsze?

Postautor: mariuszbyk » 19 wrz 2016, 13:48

Cześć. Obydwa rozwiązania mają swoje moce i złe strony. Pierwsza kwestia to miesięczny czynsz za wynajem. Sam napisałeś, że wyspa handlowa będzie znacznie tańsza w utrzymaniu. Natomiast takie rozwiązanie nie będzie dobre do każdego rodzaju działalności. Idealnie sprawdzi się do sprzedaży gier na konsole czy innych drobnych rzeczy. Lecz w przypadku dużej liczby branż będzie to nietrafione rozwiązanie. Ludzie preferują komfort i dlatego wybierają zakupy w tradycyjnych sklepach. Przy wyspie handlowej to można coś kupić na szybko. Tak, więc doradzam zastanowić się czy wyspa handlowa jest najkorzystniejszym dla ciebie rozwiązaniem. Trzeba również zastanowić się nad rozwojem firmy w przyszłości.

podobne tematy:

Wróć do „Relax”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości