Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Tu dyskutujemy o wszystkim.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 9:53

Dzień dobry. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą pracy. Pozyskałam niedawno ofertę, jaka dotyczy pracy w galerii, a gruntowniej chodzi o te Model macicy kobiety https://www.openmedis.pl/pokaz-produkt,1301,trenazer-ginekologiczny . Sama nie wiem czy się zdecydować, albowiem zastanawiam się czy to właściwe miejsce dla mnie. Lubię poznawać innowacyjnych ludzi i proponować im dany towar. Posiadam również kolosalne doświadczenie w tej dziedzinie. Jednak wyspa to nie to samo co zwykły punkt sprzedaży. Zastanawiam się, więc czy wytrzymam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odzew.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 12 maja 2021, 7:57 przez marekwirazka, łącznie zmieniany 1 raz.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wyspy handlowe - praca

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 10:06

Dzień dobry. Praca na wyspie handlowej niemal nie różni się od tej w punktach sprzedaży. Faktycznie masz mniej miejsca, w takim razie siedzisz czy też stoisz, lecz możesz także urwać się na przerwę oraz rozprostować nogi. Nie jest to, wobec tego wybitnie męczące. Na domiar tego nie musisz biegać po całym sklepie i odwieszać ciuchów i sprzątać całego bałaganu. Do dyspozycji masz zazwyczaj kilka gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeżeli lubisz ludzi to dobrze ponieważ na ogół koło wyspy przechodzi w ciągu dnia niezmiernie dużo osób. Osobiście funkcjonuje na wyspie oraz nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Relax”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości