Imponujące właściwości - olej marula

Tu dyskutujemy o wszystkim.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Imponujące właściwości - olej marula

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 11:23

Cześć. Lubię dbać o własną skórę i ciało, wskutek tego także często przeczesuję internet w poszukiwaniu oryginalnych kosmetyków. Ostatnimi czasy spotkałam się z olejem marula. Nie stosowałam go nigdy, ale podobno ma imponujące właściwości, jakie oddziałują korzystnie na dużo detalów ciała. Nie jestem jednakże pewna czy to prawda, a bardzo zależy mi na jej poznaniu, bo nie chcę nabyć czegoś co mi nie pomoże, a może i zaszkodzi. Jeśli ktoś stosował olej marula to proszę o wszelkie opinie na jego temat.

podobne tematy:
dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Cudowne właściwości - olej marula

Postautor: dariakuna90 » 28 paź 2016, 11:38

Hej. Wykorzystuję olej marula od kilku miesięcy. Również na początku miałam miarodajne niepewności co do jego działania, jednak zaryzykowałam oraz nie żałuje. To prawda, że ma on nadzwyczaj rozległe zastosowanie oraz korzystnie działa na włosy, cerę, cerę i paznokcie. Stosowałam go również będąc w ciąży to właśnie dzięki czemu uniknęłam rozstępów. Moja skóra jest bardzo dobrze nawilżona oraz elastyczna, a także gładka. Stosuję olej marula zarówno do twarzy jak oraz całego ciała. Mogę polecić go w 100%. Mam cichą nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Relax”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości