Jakiej marki system alarmowy zamontować w domu?

Tu dyskutujemy o wszystkim.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Jakiej marki system alarmowy zamontować w domu?

Postautor: tomaszkisiel » 16 maja 2016, 14:05

Dzień dobry, właśnie wykańczam swój dom i jestem na etapie wyboru odpowiedniego systemu alarmowego do domu. Dość sporo poczytałem na tej stronie http://trans-sat.pl na temat alarmów i z tego co widzę to większość monterów wybiera urządzenia marki Satel. Czy warto brać pod uwagę jakiś innych producentów sprzętu. Kolejne pytanie to które zabezpieczenia wybrać do domu?

podobne tematy:
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: tomaszkowal » 18 maja 2016, 7:21

Część, nie bez powodu większość monterów używa rozwiązań Satela. Po pierwsze ich sprzęt jest najmniej awaryjny z dostępnych na rynku. Drugi powód to mocno rozbudowana liczba urządzeń, które składają się na system alarmowy. Następny czynnik to dobrej jakości centrale i dość dobrej jakości czujki.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: mariuszbyk » 18 maja 2016, 8:44

U mnie również jest zamontowany Satel. Nie mogę powiedzieć złego słowa o nim. Działa bez problemów od wielu lat. Posiadam kilkanaście czujek w domu i podział na kilka stref - fajna rzecz dzięki której mogę uzbroić alarm w wybranych częściach budynku. Jeśli mogę coś doradzić to warto dać kurtyny w otworach okiennych i dodatkowo czujki dualne w każdym pokoju z oknem lub drzwiami. W lecie kurtyny dają często fałszywe alarmy. Wtedy można jak nas nie ma za zbroić zwykłe czujki i po sprawie.

podobne tematy:

Wróć do „Relax”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość