Wspomnienia, jakie utrwali fotograf dziecięcy

Tu dyskutujemy o wszystkim.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wspomnienia, jakie utrwali fotograf dziecięcy

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 12:57

Hej. W ostatnim czasie urodziłam pierwsze dziecko. To piękny chłopczyk, jaki jest zdrowy oraz ładnie rośnie. Jesteśmy z mężem niezmiernie szczęśliwi, w następstwie tego pomyśleliśmy o upamiętnieniu tych chwil. Maluszek ma cztery miesiące i jest grzeczny, w takim razie myślę, że nie byłoby problemu w trakcie sesji. Niemniej jednak zastanawiam się czy to właściwy pomysł, a może najzwyczajniej w świecie mój wymysł? Cz ktoś wykorzystywał z takich usług u fotografika? Interesuje mnie również w jaki sposób przebiega taka sesja. Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

podobne tematy:
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wspomnienia, które uwieczni fotograf dziecięcy

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 13:06

Dzień dobry. My jesteśmy świeżo po takiej sesji. Odbywała się ona wczoraj. Moja córeczka ma trzy miesiące oraz jest czasem kapryśna, jednak daliśmy wskazówkę. Sesja przebiegła spokojnie, gdyż fotograf dziecięcy http://www.elefantti.pl był wybitnie wyrozumiały. Znalazł się, więc czas na karmienie i przewijanie. Spędziliśmy wspólnie trzy godziny oraz nie żałuję. Zdjęć jeszcze nie widziałam, jednakowoż myślę, że wyjdą wybitnie fajnie. Polecam Ci skorzystanie z takiej oferty, bo tak jak zauważyłaś zezwoli to uchwycić ogromnie ważne i ulotne chwile z waszego życia. Pozdrawiam.

podobne tematy:

Wróć do „Relax”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości