Certyfikowany gabinet masażu w mieście Warszawa

Tu dyskutujemy o wszystkim.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Certyfikowany gabinet masażu w mieście Warszawa

Postautor: tomaszkowal » 09 sty 2017, 13:08

Cześć. Mam kłopot z kręgosłupem i poszukuję dobrego salonu masażu w Warszawie, który oferuje masaż relaksacyjny. Wykonuje siedzący tryb pracy, który znacząco obciąża kręgosłup. Ostatnio byłem też z tym u lekarza w przychodni i potwierdził mojej obawy. Zmiana pracy i nie będzie kłopotów z kręgosłupem, albo znalezienie salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu bólowi. Z roboty nie mogę zrezygnować, więc pozostaje mi jedynie salon masażu w Warszawie. Czy możecie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest dużo, lecz jak znam życie tylko niektóre oferują masaże lecznice na dobrym poziomie.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Dobry gabinet masażu w Warszawie

Postautor: mariuszbyk » 09 sty 2017, 13:53

Witaj. Wiem dokładnie jaki posiadasz kłopot. Również posiadałem problemy z kręgosłupem i byłem zmuszony do skorzystania z usług gabinetów masaży. Dobry salon masażu - Warszawa to Relax Mind Body. Pracują tam naprawdę sprawdzeni masażyści, którzy wiedzą jak pomóc w tego rodzaju schorzeniach. Ja przeważnie wybieram masaż leczniczy, który w mojej ocenie najlepiej wpływa na bolączki dotyczące mojego kręgosłupa. Także ceny w tym salonie masażu są konkurencyjne w porównaniu do zbliżonych salonów w Warszawie. Tak, więc warto. Oprócz masażu powinieneś zastanowić się nad jakimś sportem. Może siłownia lub kupno jakieś bieżni do domu? To także pomaga.

podobne tematy:

Wróć do „Relax”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości