Koncepcja na zabawe integracyjna dla korporacji

Tu dyskutujemy o wszystkim.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Koncepcja na zabawe integracyjna dla korporacji

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:31

Cześć, od pewnego okresu jestem zatrudniony w średniej wielkości korporacji. I musiał nadejść ten dzień, iż zostałem poproszony, aby przygotować plan imprezy integracyjnej dla firmy. Poszperałem nieco w Internecie i przyznam, że jest sporo możliwości tego typu zabaw. Po pierwsze zwróciłem uwagę, że na wszystkich stronach internetowych kładą duży nacisk na ważność komfortowego przewozu osób. Sugerują żeby dokonać wynajem busa, gdyż ten typ transportu jest znacznie bardziej wygodny niż tradycyjny autobus. Rozmyślając nad tym, doszedłem do konkluzji iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca zorganizowania zabawy integracyjnej to chyba najlepszy pomysł. Idąc tym tropem wpisałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod hasłem wynajem busa Warszawa http://mtbus.pl znalazła się ta strona WWW. Mają wypasionego busa marki Mercedes. Zdjęcia poniżej Obrazek i myślę, że tego rodzaju transport przypadnie wszystkim do gustu. Mam jedynie wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie o wiele kosztowniejszy od wynajmu autobusa? Natomiast z drugiej strony nie wjedziemy autobusem do centrum miasta. Więc wybór busa do przewozu osób Warszawa - Kraków jest jak najbardziej rozsądny. Rozmyślałem także o pociągu. Lecz trasa Warszawa - Kraków jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Kolejna kwestia to zakwaterowanie. Czy warto brać hotel w samy centrum miasta, a może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i przeważnie mają skromniejsze zaplecze. Jakie są wasze odczucia w tej kwestii. Ale jak weżniemy hotel poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy następne koszty?

Wróć do „Relax”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości