Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy warto

Tu dyskutujemy o wszystkim.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy warto

Postautor: lukaszgos » 02 lis 2017, 9:33

Dzień dobry. Od lat interesuję się rynkami walutowymi i wykonywaniem inwestycji na rynku Forex. Robię na nich transakcję od wielu lat. Nie jestem jakimś wytrawnym graczem, lecz przez lata zdobyłem pewną wiedzę, która umożliwia mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania były słabe. Zazwyczaj traciłem na transakcjach walutowych niż zyskiwałem. Podczas tych lat doszedłem do wprawy, jak poprawne odczytywać wykresy i dzięki temu moje inwestycje dawały minimalny zysk. Problemem było poprawne i szybkie określenie przyszłego trendu i dochodowej pary walut, którą należy obstawić. Nie wystarczy obserwować kilku par walutowych. Do trafnej diagnozy konieczna jest szersza analiza. Taka analiza dla człowieka jest czasochłonna i nierzadko przegapiłem odpowiedni moment zainwestowania na rynku Forex. Tak, więc zacząłem szukać rozwiązań, które pomogą mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich kilka, ale najskuteczniejszy zestaw narzędzi ma w swojej ofercie na rynku Europejskim firma 4M International , która zajmuje się dostarczaniem skryptów MQL 4 i nie tylko, które znacznie ułatwią obstawianie na rynku Forex. Ich oferta jest ukierunkowana na 2 grupy produktów. Do pierwszej z nich należą skrypty MQL 4: Indicatory i roboty na platformę Meta Trader 4. Inny rodzaj produktów to różnego typu subskrypcję do narzędzi, które w znacznym stopniu pomagają we właściwym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najskuteczniejsze z nich to 4M Analytics, które pokazuje siły 8 najważniejszych walut, a także moment wejścia i wyjścia z rynku Forex. Wykorzystując je, zawsze mamy wiedzę kiedy można wykonać korzystną i dochodową transakcję na rynku Forex. To co mi zajęło wiele lat testów jest teraz dostępne dla każdego. Wykorzystując te narzędzia moje transakcje są znacznie bardziej dochodowe. Dlaczego tak się dzieje? Nie muszę już samemu analizować 28 wykresów i rozważać, jaka waluta będzie szła do góry, a która spadała. To oprogramowanie robi to za mnie. A co najistotniejsze, rachunki wykonuje komputer, który nie posiada emocji. Dzięki temu wyliczenia są pozbawione dozy emocji i jeszcze bardziej precyzyjne. Także w przypadku maszyny odchodzą nam błędy rachunkowe, które człowiek popełnia podczas skomplikowanych wyliczeń. W szczególności jeśli robi je pod presją czasu i emocji. Tak, więc jak najbardziej polecam sprawdzić te rozwiązania. Sam ocenisz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i da ci zysk.

Wróć do „Relax”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości