Niedrogie strony internetowe Radom

Tu dyskutujemy o wszystkim.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Niedrogie strony internetowe Radom

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:21

Czy niedrogie strony internetowe to jeszcze właściwy wybór dla firmy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Na początku kwestię niedrogich stron internetowych należy rozpatrzyć w wielu płaszczyznach. Pierwsza z nich to zdefiniowanie terminu budżetowe strony internetowe. Od tego zależy dalsze rozważanie w kwestii budowania mało kosztownych stron internetowych dla firm. Dla jednych tania strona internetowa będzie oznaczała, wykonanie strony internetowej do 500 zł. Natomiast dla innej grupy osób będzie to całkiem inny rząd wielkości, który nie przekroczy 2000 zł. Jak widzimy przedział cenowy jest dość duży. Więc nie można jasno i dokładnie określić czym są tanie strony internetowe dla firm.

Natomiast w łatwy sposób można to zweryfikować sprawdzając oferty agencji interaktywnych w wynikach wyszukiwarki. Poprzez to jesteśmy wstanie sprawdzić ofertę wykonawców, którzy oferują strony internetowe. Więc do dzieła i wpiszmy wybraną przez nas frazę tanie strony internetowe aby sprawdzić na jakie oferty stworzenia strony internetowej jesteśmy w stanie liczyć w cenie od 500 do 2000 zł. Wybierając kilka firm i przesyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zaprojektowania strony internetowej otrzymamy klarowny obraz sytuacji. Powinno się również wybrać do porównania parę agencji interaktywnych z dalszych wyników wyszukiwarki. Wtedy zobaczymy jak to się kształtuje także u tańszych wykonawców, które budują strony internetowe w Polsce.

Jeśli już dostaniemy oferty na wykonanie strony internetowej to trzeba zrobić ich zestawienie. Zestawienie musi posiadać cenę wykonania strony internetowej, zakres usług oraz sposób zbudowania strony internetowej przez wykonawcę. Kierując się tylko ceną wykonania strony internetowej, zestawienie ofert będzie mało miarodajne. Zwyczajowo oferty zbudowania strony internetowej za 500 zł będą oparte o bezpłatne CMS i darmowe szablony graficzne. Tego rodzaju strony internetowe to zazwyczaj kiepski pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze dostaniemy szablonowy projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie zaprojektowana na darmowym CMSie, który jest podatny na masowe ataki. Lepszą koncepcją jest wybranie trochę droższej oferty na zbudowanie strony internetowej, która będzie miała unikalny szablon graficzny strony oraz autorski CMS. Takie strony internetowe są o wiele lepsze.

Wróć do „Relax”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości