Strona 1 z 1

Ciekawe zabudowy meblowe do firmy - czy można je nabyć w naszym kraju?

: 18 maja 2016, 7:41
autor: adampiszczek
Dzień dobry, jestem na etapie zmiany umeblowania swojego biura. Przeszukując pomysły na inny wystrój natrafiłem na takie zdjęcia: Obrazek
Na nich są meble biurowe produkowane przez tą firmę http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Strona jest w języku niemieckim więc nic nie rozumiem, natomiast realizacje mają genialne. Czy może ktoś z was posiadana namiary firmy w naszym kraju, które wykonują podobne rzeczy?

podobne tematy:

Innowacyjne meble do biura - czy można je kupić w naszym kraju?

: 18 maja 2016, 9:14
autor: mariuszbyk
Witaj, w Polsce jest dużo firm, które robią meble na wymiar. Nie ma problemu ze znalezieniem ich w wyszukiwarce internetowej. Nie wiem jak sprawdzałeś, natomiast ja bez trudności po paru chwilach posiadam adresy firm, które wykonują podobne zabudowy meblowe. Trochę chęci i na pewno coś wyszukasz dla twojej firmy.

podobne tematy:

Unikalne meble do firmy - czy można je nabyć w Polsce?

: 18 maja 2016, 10:00
autor: krzysiekwolski
Nie nie jestem w stanie zrozumieć takich osób. Zamiast wklepać w Internecie co nam jest potrzebne to szukają odpowiedzi na forach. Przecież to troszkę bez sensu. Mi wystarczyło kilka minut aby ustalić, że podana przez Ciebie firma działa również w naszym kraju. Mało tego jest to rodzima firma, która posiada filie w różnych krajach UE.

podobne tematy: