Czy warto dać ogłoszenie na takiej stronie?

Tu dyskutujemy o wszystkim.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto dać ogłoszenie na takiej stronie?

Postautor: lukaszgos » 19 maja 2016, 12:11

Witajcie, jestem krawcem z wieloletnim stażem. Zaczynałem jeszcze pracę za czasów poprzedniego ustroju. Obecnie interes idzie o wiele gorzej. Nie znam się za bardzo na Internecie. Natomiast mogę bezpłatnie dać reklamę na takim portalu internetowym https://bipgov.pl/2022/06/27/sala-konferencyjna-radom-czy-mozna-w-niej-zrobic-przyjecie-oraz-badz-jak-prezentuja-sie-stawki-za-takie-uslugi i nie mam pojęcia czy w ogóle mi to przyniesie korzyści. Reklama niby jest bezpłatna, ale jaki zysk ja będę z tego posiadał? Jak to w ogóle funkcjonuje?

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto dodać wizytówkę swojej firmy na takim portalu?

Postautor: adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Witaj, jak jesteś w stanie gdziekolwiek umieścić za darmo reklamę to się nawet nie zastanawiaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez niej nie zdobędziesz nowych zamówień. Rozumiem, że pamiętasz jeszcze czasy komuny, ale teraz jest całkiem inaczej. Zobacz ile na tym portalu masz krawcowych. Przecież ludzie szukają teraz przede wszystkim w Internecie. Jak Cię tam nie ma to nie zarobisz. Konkurencja przejmuje twoich potencjalnych klientów. Więc nie wahaj się dłużej i daj tam swoją reklamę. Na pewno zyskasz.

podobne tematy:

Wróć do „Relax”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości