Potrzebny dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Tu dyskutujemy o wszystkim.
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Potrzebny dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Witam, posiadam bramę wjazdową do domu. Była ona zamontowana jakiś okres temu i wszystko pracowało w porządku. Lecz po paru sezonach się ona obniżyła i zaczęły występować problemy z jej rozsuwaniem. Posiadałem już jedną brygadę ślusarzy. Coś pokręcili, postukali i skasowali gotówkę. Brama funkcjonowała poprawnie przez parę miesięcy i problem znowu wystąpił. Obecnie znów jestem na etapie poszukiwania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś zna jakieś dobre ekipy ślusarzy z tej strony?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukiwany sprawdzony ślusarz do bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Witaj, posiadałem zbliżony kłopot z bramą wjazdową. Nie chcę Cię dołować, ale naprawa jej nie jest taka prosta. Jeżeli poprzedni ślusarze ją źle obsadzili to będziesz musiał jeszcze raz od początku zrobić. Druga sprawa to właściwa wysokość prowadnic, po których skrzydło bramy się porusza. Brama winna mieć zapas luzu od podłoża. Około 9 cm wystarczy w zupełności. Jeżeli te kwestie będą poprawnie zrobione to nie będzie kłopotów z funkcjonowaniem bramy przez kolejne lata. Jeśli pytasz o ludzi z tej strony to nie jestem w stanie pomóc.

podobne tematy:

Wróć do „Relax”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości