Czy ktoś zna rzetelną firmę, która wykonuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Tu dyskutujemy o wszystkim.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś zna rzetelną firmę, która wykonuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 12:08

Cześć, szukam ekipy ślusarzy do zrobienia balustrady nierdzewnej w moim domu. Najchętniej zatrudniłbym ekipę z polecenia. Ale takiej nie mam. Dlatego moja prośba do was koledzy i koleżanki o podesłanie namiarów na sprawdzonych wykonawców. Preferowana byłaby firma z okolic Warszawy. Ale jeśli ktoś ma namiary na fachowców z innych miast, którzy montują balustrady ze stali nierdzewnej w Warszawie, z chęcią zapoznam się z ich ofertami. Pewnie będą nieco mniej kosztowni niż fachowcy ze stolicy.

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy ktoś zna rzetelną firmę, która wykonuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: adamniczyj » 08 lip 2016, 12:13

Dzień dobry. Rozumiem, że poszukujesz sprawdzonej ekipy. Najlepsza jest zawsze z polecenia. Lecz skąd przekonanie, że tu podadzą Ci właściwe namiary na uczciwych wykonawców. Przecież każdy może napisać co chce na tym forum. W Internecie znajdziesz wiele portali, które posiadają bazy sprawdzonych wykonawców. Te firmy mają przeważnie tam swoje realizacje i opinie z poprzednich zleceń. Ja bym tak poszukiwał fachowca. A jeśli chodzi o polecenie kogoś to będzie ciężko. Ja wpisałem w wyszukiwarce: zobacz i znalazłem kilka ciekawych stron www. Pierwsza z brzegu ma bardzo interesujące wykonania Obrazek , z których jasna wynika, że brygada zna się na rzeczy. Wybierz sobie paru specjalistów, a następnie wpisz ich nazwy w wyszukiwarce i wyszukaj komentarzy na ich temat. Wtedy będziesz wiedział, kto z wykonawców jest godny uwagi i można go wybrać do współpracy.

podobne tematy:

Wróć do „Relax”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości